O společnosti

 • Filozofie firmy

  Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s kompletní realizací výstavních expozic "na klíč" u nás i v zahraničí včetně souvisejících služeb.

  Pro výstavní prezentaci připravíme vše potřebné - od navržení až po zrealizování expozice - a to jakkoli náročné či atypické.

  Při naší práci si zakládáme především na individuálním přístupu ke klientovi. Snažíme se vždy hledat originální řešení pro prezentaci, která zaujme a vynikne na tuzemských i mezinárodních veletrzích.

 • Organigram

  ABAS ATELIER tvoří zkušení projektanti, architekti i odborníci na výstavnictví a akce, kteří se postarají o vaši spokojenost.

 • Naše společnost

  ABAS ATELIER je progresivní společnost, která se realizacemi výstavních expozic zabývá již od roku 1991. Za tu dobu si firma díky svému profesionálnímu přístupu k zákazníkům vybudovala pevnou a významnou pozici, a to především v oboru výstavnictví.

  V roce 1998 se Abas atelier stal členem AVF - Asociace výstavářských firem a IFES - International Federation of Exhibition and Ebeny Services.

  V roce 2003 byl Abas atelier oceněn prestižním titulem „expozice roku“, kterou každoročně vyhlašuje agentura Fair Agency, a to za realizaci expozice pro společnost Agropol Group.